The world’s premier network for those seeking to share and discuss high-impact,high results, super practical information for the developmentof superiorphysical performance.
Tab Content
No Recent Activity

3 Visitor Messages

 1. با توجه به قانون مالیات های مستقیم، مالیات در ایران به دو صورت علی الراس و خوداظهاری از مودیان مالیاتی دریافت می شود. حین مشاوره مالی در شیوه مالیات علی الراس مامورین اداره مالیات نسبت به بررسی شواهد و مدارک مربوط به هر یک از کسب و کار ها و معاملات صورت گرفته توسط آنها می پردازند و در نهایت با توجه به دستاورد هایی که از اطلاعات موجود به دست آورده اند نسبت به تعیین میزان مالیات برای مودی مالیاتی اقدام می کنند.
  در روش خوداظهاری، مودی مالیاتی خود با توجه به اطلاعاتی که از فعالیت کسب و کار خود دارد نسبت به تکمیل و ارسال اظهارنامه مالیاتی مربوطه اقدام می نماید. در صورت ارسال اظهارنامه مالیاتی توسط مودی مالیاتی، او خود اعلام می دارد که در سال مالی گذشته چه فعالیت هایی را انجام داده، چقدر سود و یا زیان دیده است و در نهایت با بررسی های صورت گرفته نسبت به تعیین مالیات باتوجه به اظهارنامه مالیاتی ارسالی
 2. رنگ زرشکی در دکوراسیون داخلی می تواند آرامش بخش و باعث پرهیز از افسردگی باشد


  قرمز که رنگ اصلی تشکیل دهنده زرشکی است رنگ عشق و علاقه است. اگر شما به خاصیت رنگها اهمیت می دهید بهتر است بدانید رنگ قرمز می تواند در تمام حالات موثر باشد می تواند آغازگر شادی و شور باشد البته زیاده روی در این رنگ می تواند سبب ایجاد خشم شود به همین سبب بسیار مهم است که تعادل را در دکوراسیون با ترکیب رنگ های مناسب ایجاد کنید.


  قرمز که رنگ اصلی تشکیل دهنده زرشکی است رنگ عشق و علاقه است


  رنگ زرشکی رنگ گرمی است و به همین خاطر بایستی پیش از انتخاب ترکیب های رنگی مناسبی انتخاب کنید این رنگ می تواند در ترکیب با رنگ های سرد، فضایی متعادل ایجاد کند.
 3. اگر کمی در دوره تاریخی قاجار دقت کنید، کاملا متوجه تاثیر سبک هنر و معماری فرانسوی در آثار هنری ایرانی خواهید شد. سبک فرانسوی کاملا در مقابل سبک مینیمال قرار دارد و تجملات در آن حرف اول را می*زند. نکته*ی جالب دیگری که در طراحی سبک دکوراسیون فرانسوی به خوبی دیده* می*شود، توجه آن به شخصی*سازی است که همیشه مقداری از هویت شخصیتی صاحب خانه در آن یافت می*شود. به این ترتیب شما هیچ*گاه نمی*توانید دو خانه*ی فرانسوی کاملا مشابه هم را پیدا کنید.
Showing Visitor Messages 1 to 3 of 3
About arminsh

Basic Information

Statistics


Total Posts
Total Posts
0
Posts Per Day
0
Visitor Messages
Total Messages
3
Most Recent Message
07-13-2019 01:36 PM
General Information
Last Activity
05-26-2020 02:18 PM
Join Date
12-20-2018
Referrals
0

3 Friends

 1. ArgeliaHDaub ArgeliaHDaub is offline

  Junior Member

  ArgeliaHDaub
 2. RogerDReese RogerDReese is offline

  Junior Member

  RogerDReese
 3. ZolaJRiggs ZolaJRiggs is offline

  Junior Member

  ZolaJRiggs
Showing Friends 1 to 3 of 3
Free Course
Close